BİLGİ
ADRESİMİZDEN YAPACAĞINIZ TÜM ALIŞVERİŞLER: 
 
KDV DAHİL 
ve 
KARGO DAHİLDİR.

- Son Ürünümüz
- İnovasyon Ürünümüz

TRİPOD AYAKLI
DART ARKALIK
RAF DÜZENEKLİ

ÜRÜNLERİMİZ 
TOPTAN ve PERAKENDE
Haftanın Sanatsal Ürünü

Kaideli Sütun
Dekoratif Sanatsal Ürünümüz

Whatsapp Destek

Spor Kulübümüz

     
          DENİZLİ DOĞAN SPOR KULÜBÜ

      Kurucu üyesi ve yönetim kurulu üyesi de olduğumuz Denizli Doğan Spor Kulübü  Haziran 2019 tarihinde kurulmuştur. Şu anda masa tenisi ve dart sporu olarak iki aktif branşı vardır. Kulübümüz bünyesinde okul sporu öğrencilerimiz olmak üzere, yıldız, genç vebüyükler kaegorisinde sporcularımız vardır.

    Kulübümüz henüz ikinci  yılının içinde olmasına rağmen ve pandeminin olumsuz etkilerinde bile, katıldıkları yarışmalarda il ve Türkiye dereceleri alan sporcularımız vardır. 
Denizli Doğan Spor Kulübüne destek veren üyelerimizin yanında, sponsor desteği olarak Doğan Kağıt Ambalaj, Ada Kutu Ambalaj ve Dartsan Global Ticaret destek olmaktadır.
5-6 Haziran 2021 Tarihinde yapılan 2021 Kuruluşlar Arası Türkiye  Masa Tenisi Şampiyonası Elemeleri Denizli İl turnuvaları final grubunda Denizli Doğan Spor Kulübü Masa Tenisi sporcularının oynadığı Ada Kutu Ambalaj San. Masa Tenisi Takımımız 3. olmuştur. 
Ada Kutu Ambalaj sporcuları: Selçuk Sarıöz,  Savaş Teke,  Adem Doğan.

09-10-11-12 Temmuz 2021 tarihinde Balkıesir Burhaniye'de yapılacak olan Türkiye Kuruluşlararası Masa Tenisi Şampiyonasına katılmayı haketmiş olup, Denizliyi temsil edecektir.