Son Ürünümüz 1
DARTSAN PROFESYONEL ÇELİK UÇLU DART OKU
20gr - 22gr

Kendi sınıfının en iyisi ve en ekonomik iddialı ürünümüz.
ÇIKACAK ÜRÜNÜMÜZ 2023
2023 YILI İÇİNDE
DARTSAN MASTER HD
DARTBOARD

Sosyal Medya
  1.   


Üyelik Girişi

Tripod Ayaklı Dart Arkalık

KLASİK MODEL veya RAF AKSESUARLI MODEL SİPARİŞİ İÇİN GÖRSELLERE TIKLAYINIZ

                                      DARTSAN TRİPOD AYAKLI DART ARKALIK STAND SETİ
DARTSAN Tripod ayaklı dart arkalık stand seti. Tripod ayak düzeneği 70 kg taşıma kapasiteli, 210 cm yükseklik ayarlanabilir, taşıyıcı sistemi metal porfilden oluşmaktadır. Pim ve sabitleme aparatları mevcuttur. Dart arkalık kurulumu için ilave öift yönlü delikler ve montaj aparatları ilave edilmiştir. Dart arkalık malzemesi 12 mm kalınlık ve72 cm çapında işlenmiş ağaç kavak kontra ağacından tasarlanmıştır. Ön yüzey kırmızı veya lacivert keçe kaplama, yan kenarlar da yumuşak endüstriyel malzeme ile kaplıdır. İki parça halinde, kurulum klavuzu ile birlikte, demonte olarak ambalajında DARTSAN tarafından gönderiliR

TEKNİK BİLGİLENDİRME

DART TAHTASI AHŞAP YUVARLAK ARKALIK - DAK72-220

    Aşağıda verilen bilgiler dart sporuna yeni başlayanlar ve bu ürünü kullanmak isteyenler için teknik bilgidir. Dart sporu ile ilgili müsabaka ve malzemelerin teknik konuları ve soruları hakkında ilgili mağaza yönetiminden ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz. 

    Dart tahtası ahşap arkalığı dart sporunun tamamlayıcı ürünüdür. Duvar koruyucu amaçlı olarak kullanılır. Bu ürünün çapı 72cm'dir. Gövdenin ahşap malzemesi 12 mm kalınlıkta endüstriyel kavak kontradır. Arka bölümde destekleme ve güçlendirme ekleri mevcuttur. İki asma aparatı montajlıdır. Öndeki keçe kaplaması lacivert veya kırmızı(koyu) olarak iki farklı renk mevcuttur. İkisinin arasındaki nizami mesafenin ölçülerek ve tesisat işini bilen biri tarafından duvara sabitlenmesi önerilir. 

   Resmi dart sporu kurallarına göre bir dartboard duvara asılırken, merkezdeki kırmızı noktanın (RED BULL EYE) zeminle mesafesi 173 cm olacak şekilde düzenlenmelidir. Dolayısıyla bu modelde duvara asma aparatlarının takılacağı duvar vidalarının yerleri bu ölçüye göre yerinde hesaplanmalıdır. (Her üründe değişebilmekle birlikte ortalama 209 +/-3 cm civarındadır. ) Bu konu ile ilgili görselimizi inceleyebilirsiniz 

   Dart arkalığının ortasındaki noktaya birlikte gönderilmiş olan asma aparatı takılır. Profesyonel dartboardın arkasındaki orta noktaya tutturulmuş olan kalın vida bu aparata geçirilir. Profesyonel dartboardların arkasında ahşap yuvarlak düzenek mevcuttur.

  Bir kısım darboardlarda asma düzeneği olarak üstte üçgen tel aparat mevcuttur. Bunların asılması için ise dart arkalığının üst tarafında bir vida noktası yeri işaretlidir. 

  
               


KORUYUCU RAF DÜZENEĞİ FAYDALI MODEL (TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ)
BAŞVURU NO: 2022/007126 - EVRAK NO: 2022-GE-311443
YENİ
RAF DÜZENEKLİ YUVARLAK DART ARKALIK
VE
RAF DÜZENEKLİ TRİPOD AYAKLI DART ARKALIK 

NOT: TOPLU ALIMLARDA 
 LACİVERT RENK KAPLAMALI ÜRÜNLER GÖNDERİM TERCİHİMİZDİR.