E-Ticaret Sitemiz

E-TİCARET SİTEMİZ
ONİLİNE İŞLEMLERE
AÇILMIŞTIR.dartsanglobal.comİNCELEDİNİZ Mİ?

Web Sitelerimiz
Buradasınız!
www.dartsan.com

  


Hazırlanıyor
www.turkofabric.comE-Ticaret Sitemiz
www.dartsanglobal.com
Whatsapp Destek

Urun-Standartlarimiz

ÜRÜN ÖZELLİK ve STANDARTLARIMIZ
Dart Sporu Ürün Özellik ve Standartlarımız 
DARTSAN>Master Profesyonel Dart Tahtası
Marka: DARTSAN, Model: Master. Seviye: Profesyonel Seviye, WDF Standartlarında.
Malzeme: Sisal Elyaf (Fiber Sisal), Ayıraç: İnce Bıçak (Thin Blade)
Rakamlar: Döndürülebilir Lazer Metal Sayı Halkası.
Ölçüler: Dış Çap:45,3cm ((18") Kalınlıık: 3,8 cm, Ağırlık: 4,5 kg. Jelatin kaplı beyaz ambalaj içinde
Ek: Asma ve denge aparatları ile birlikte.
DARTSAN Dart Şfat-Shaft

Özellik ve Malzeme: Gripper(tırtıklı-tutucu) / Nylon veya PC
Boyutlar: 35mm-Short. 41mm-Midi. 48mm-medium
Renkler: Beyaz, Kırmızı, Mavi, Siyah.

TANIM: Dart sporunda kullanılır. Paso kısmı dart oklarınına takılır, uç kısımdaki dört yönlü iç kesik alanlara dart kanatları (flight-flayt) takılarak, üç parçalı dart ok düzeneğinin(Ok-şaft-kanat) doğrusal bir ivme ve hız ile hedefe fırlatılmasında rol oynar. Bir set, üç adetten oluşur.
DARTSAN Dart Flight-Flayt-Kanat

Ebat: Standart ölçü,  /  Malzeme: PET(Poli Etilen Tereftalat)
Kalınlık: 100 micron  /  Ölçüler: 36mmx44mm
Renkler: Beyaz, Kırmızı, Siyah

TANIM: Dart sporunda kullanılır.  Ortası doğrusal çizgide birleştirilmiş ve dört ayrı kanatları olan plastik-PET malzemedir. Kanatlar 90 derece açık iken sivri uçkısmı şaft malzemesinin uç kısmındaki iç kesik alanlara takılır.  Üç parçalı dart ok düzeneğinin (Ok-şaft-kanat) doğrusal bir ivme ve hız ile hedefe fırlatılmasında rol oynar. Bir set, üç adetten oluşur.
DARTSAN Profesyonel Çelik Dart Oku Seti.

20gr ve 22gr olarak iki farklı ağırlık kategorisinde modelimiz mevcuttur. Metalik renktedir. Ok ucu beyaz çeliktir. Plastik Ok set kutusu ve ok ucu koruyucu, bir set flayt, bir set şaft ile birlikte gönderilir. Üç adet ok, bir seti oluşturur.

Ölçüler: Gövde genişlik 7,4mm, gövde uzunluk 56mm. Ok ucu uzunluğu 29mm (Dışta kalan).

Uzunluk: Ok ucu, gövde, şaft, flayt takılı toplam uzunluğu: 15 - 16,3 cm. (Şaft uzunluğuna göre toplam uzunluk değişir. Şaft uzunluğu; 35, 41, 48 mm olarak değişmektedir.)
Gövdenin Uç kısmı konik tasarlanmış olup, atış sonrası hava sürtünme direncini en az seviyeye indirir.
Ürün Kodları: 20 gr: DCO20K ve 22 gr: DCO22K

    
DARTSAN Tungsten Profesyonel Dart Oku Seti.
Model adı: TIRTIL
  21gr ve 22gr olarak iki farklı ağırlık kategorisinde modelimiz mevcuttur. Metalik Renktedir. Tungsten karışım oranı %90.  Plastik Ok set kutusu ve ok ucu koruyucu, bir set flayt, bir set şaft ile birlikte gönderilir. Üç adet ok, bir seti oluşturur.

   Ölçüler: Gövde(barrel) uzunluğu: 54mm, gövde (barrel) kalınlık: 6,4mm. Ok ucu uzunluğu (Dışta kalan) 29mm. 
Uzunluk: Ok ucu, gövde, şaft, flayt takılı toplam uzunluğu:14,8 - 16 cm. (Şaft uzunluğuna göre toplam uzunluk değişir. Şaft uzunluğu; 35, 41, 48 mm olarak değişmektedir.)
Uç kısım konik olup, atış sonrası hava sürtünme direncini en az seviyeye indirir.
Ürün Kodları: 21 gr: DTO9021 ve 22 gr: DTO9022
     
DARTSAN Ahşap Dart Arkalık
    Duvar koruyucu ahşap yuvarlak dart arkalık. Ürünün çapı 72 cm, kalınlık 10-12 mm'dir. İdeal nizami ölçüleri ihtiva eder. Yumuşak ahşap (kavak) malzeme üzerine keçe uygulaması yapılmıştır. Dış kenarlara endüstriyel yumuşak parlak koruma uygulanmıştır. Ön yüzeyde (dart tahtası için) metal asma aparatı takılıdır. Arkasında iki adet takılı halde duvar asma aparatı mevcuttur. Vidalar yanında gönderilir. Lacivert, siyah, kırmızı ve bordo olarak dört renk mevcuttur. 
DARTSAN Raf Düzenekli Dart Arkalık
    Raf Düzenekli Duvar koruyucu ahşap yuvarlak dart arkalık. Ürünün çapı 72 cm, kalınlık 10-12 mm'dir. İdeal nizami ölçüleri ihtiva eder. Raf uzunluğu:60cm, raf genişliği: 14cm'dir. Ürün, yumuşak ahşap (kavak) malzeme üzerine keçe uygulaması yapılmıştır. Dış kenarlara endüstriyel yumuşak parlak koruma uygulanmıştır. Ön yüzeyde (dart tahtası için) metal asma aparatı takılıdır. Arkasında iki adet takılı halde duvar asma aparatı mevcuttur. Vidalar yanında gönderilir. Lacivert, siyah, kırmızı ve bordo olarak dört renk mevcuttur.
Ürün demonte olarak gönderilir. Montaj ve bağlantı aparatları birlikte gönderilir.  
DARTSAN Tripod Ayaklı Dart Arkalık
Tripod ayak:
 70 kg taşıma kapasiteli, 210 cm yükseklik ayarlanabilir, taşıyıcı sistemi metal porfilden oluşmaktadır. Pim ve sabitleme aparatları mevcuttur. Dart arkalık kurulumu için ilave çift yönlü delikler ve montaj aparatları ilave edilmiştir.
Dart arkalık: malzemesi 12 mm kalınlık ve 72 cm çapında işlenmiş ağaç kavak kontra ağacından tasarlanmıştır. Ön yüzey bordo, kırmızı, lacivert veya siyah keçe kaplama, yan kenarlar da yumuşak endüstriyel malzeme ile kaplıdır. İki parça halinde, kurulum klavuzu ile birlikte, demonte olarak ambalajında gönderilir.
Aparatlar: Ön yüzeyde merkezde takılı asma aparatı, arkalık ve ayaklık düzeneğini montajlamak için bağlantı aparatları birkilte gönderilir.
DARTSAN Raf Düzenekli Tripod Ayaklı Dart Arkalık
Tripod ayak: 
70 kg taşıma kapasiteli, 210 cm yükseklik ayarlanabilir, taşıyıcı sistemi metal porfilden oluşmaktadır. Pim ve sabitleme aparatları mevcuttur. Dart arkalık kurulumu için ilave çift yönlü delikler ve montaj aparatları ilave edilmiştir.
Dart arkalık: malzemesi 12 mm kalınlık ve 72 cm çapında işlenmiş ağaç kavak kontra ağacından tasarlanmıştır. Ön yüzey bordo, kırmızı, lacivert veya siyah keçe kaplama, yan kenarlar da yumuşak endüstriyel malzeme ile kaplıdır. İki parça halinde, kurulum klavuzu ile birlikte, demonte olarak ambalajında gönderilir.
Aparatlar: Ön yüzeyde merkezde takılı asma aparatı, arkalık ve ayaklık düzeneğini montajlamak için bağlantı aparatları birkilte gönderilir. 
Raf Düzeneği: Arkalık düzeneğindeki ana malzemeler kullanılmıştır. Genişliği 14-15cm, Uzunluğu 60cmdir.Metal bağlantıl aparatlları ile arkalık düzeneğine montajlanır. Türkiye'de ve Dünyada ilk kez uygulanan bir inovasyon çalışmasıdır.
FAYDALI MODEL - TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ BAŞVURU NO: 2022 / 007126  EVRAK NO: 2022-GE-311443
DARTSAN Dart Asma Aparatı
DARTSAN Dart Skor Tahtası
DARTSAN Şaft Halkası (Ring)
DARTSAN Dart Flight Puncher (Flayt Delgeci)  
DARTSAN Ahşap Dart Kabini
DARTSAN Entegre Neon Dart Şaft seti