BİLGİ
ADRESİMİZDEN YAPACAĞINIZ TÜM ALIŞVERİŞLER: 
 
KDV DAHİL 
ve 
KARGO DAHİLDİR.

- Son Ürünümüz
- İnovasyon Ürünümüz

TRİPOD AYAKLI
DART ARKALIK
RAF DÜZENEKLİ

ÜRÜNLERİMİZ 
TOPTAN ve PERAKENDE
Haftanın Sanatsal Ürünü

Kaideli Sütun
Dekoratif Sanatsal Ürünümüz

Whatsapp Destek

Spora Destek Oluyoruz

        SPOR;
   Pandemi sürecinin olumsuz etkilerinin yanında, bu sezon birçok amatör spor dalı için belirsizlik sürmesine rağmen Türk Sporuna ve sporcuya destek olmak, motivasyonlarını artırmak ve hedeflerini büyütmelerine katkı sağlamak amacı ile 2020-2021-2022 sezonunda bünyesinde dart branşı bulunduran spor kulüplerimiz ile şartlar ve iletişimler ölçüsünde işbirliği ve destek protokolleri yapmaktayız. Süreçler tamamlandıkça anlaştığımız kulüplerimizin ve kurumların isimleri bu sayfada yayınlanacaktır.    
 DESTEK VE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLLERİMİZ.


         SANAT;
     Sanatsal ve dekoratif ürünlerimize dair veya işletmemize ürün tedariği yapmak isteyen iligili işletmeler, tedarikçiler, STK'lar ve sosyal topluluklar ile de işbirliği vedayanışma protokolleri yapmaktayız.       

 Denizli Dart20 Spor Kulüpleri PlatformuDenizli Doğan SporAnkara Çelebi Tekvando Spor Kulübü Dart Branşı Milli Sporcuları 
      SPORDA İŞBİRLİĞİ ve DESTEK PROGRAMI HK.
        İşletmemiz ile ürün tedariki üzerine çalışan ve ticari çalışma planı sunan muhattaplarımız ile her iki tarafın memnun kalacağı farklı ölçekli destek ve işbirliği protokolleri yapıyoruz. 
   Değerli spor malzemeleri tedarikçilerimiz, spor kulübü yöneticilerimiz, antrenörlerimiz ve sporcu dostlarımız; işletmemiz ile destek ve işbirliği protokolleri yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
HATIRLATMA;   
  Önümüzdeki zaman dilimlerinde, yeni sezonlarda destek ve sponsorluk anlaşmalarını yenilemek veya yeni anlaşmalar yapmak için;

1- Her yıl için belirli sayıda okul kulübü, spor kulübü ve sporcu desteği sınırımız vardır. 


2- İlgili kurumların, kulüplerin, antrenörlerin veya sporcuların işletmemiz ile ilgili iletişimleri de önemlidir.

3- Önceden anlaşmalar yapmış olan muhattaplarımızın tanıtım, görünürlük, önerme ve yönlendirme duyarlılıkları değerlendirilerek anlaşmanın yenilenmesine karar verilir.

4- Dartsan Global Ticaret, ülkemizde dart sporu camiasında destek-dayanışma yada sponsorluk adıyla katkı sunan ilk işletmedir. İleriki dönemlerde de bu işbirlikleri sürmeye devam edecektir. 

4- Gelecek dönemlerde sporda öne çıkan köy okullarımıza da kısmi destek   önceliklerimiz olacaktır.

5- Bizimle iletişim kurarak spor ve sanatta işbirliği konusunda detayları öğrenebilirsiniz.

                                                                          Saygılarımızla... / Dartsan Global Ticaret