Son Ürünümüz
TOPTAN FİYATLARIMIZSTANDARTLARIMIZ
E-Ticaret Sitemiz

E-TİCARET SİTEMİZ
ONİLİNE İŞLEMLERE
AÇILMIŞTIR.dartsanglobal.comİNCELEDİNİZ Mİ?

Sosyal Medya

   


    

Whatsapp Destek

Spora Destek Oluyoruz

 BİLGİLENDİRME
1- Dart sporu ile lisanslı olarak mücadele eden bireysel sporcu, okul takımları, kulüp takımları, etkinlik takımları vb gibi şahıs ve tüzel kuruluşların yaptıracakları formalarının üzerinde en az bir sezon kullanmak üzere "dartsan" logosu bulundurmaları halinde tüm ürünlerimizde özel indirimler uygulanır. 
 2- Web sitemizde, spora, bilime, sanata ve gençliğe yönelik olmak üzere tematik makale ve yazılar yada köşe yazıları ile destek vermek isterseniz sporcu, okul ve kulüpleriniz için tüm ürünlerimizde özel indirimler uygulanır.

3-   Ürünletimizi toptan ve sürekli olarak almakta olan tedarikçiler veya spor magazalarına özel indirimler uygulanır.
 Web sitemize üye olan aktif kullanıcı üyelerimizin toptan alımlarında tüm ürünlerimizde özel indirimler uygulanır.
4- Köy Okulları adına veya Okul Aile Birlikleri adına yapılan kurumsal toptan alımlarda özel indirimler yapılır.

                                                       DESTEK VE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLLERİMİZ.
   Pandemi sürecinin olumsuz etkilerinin yanında, bu sezon birçok amatör spor dalı için belirsizlik sürmesine rağmen Türk Sporuna ve sporcuya destek olmak, motivasyonlarını artırmak ve hedeflerini büyütmelerine katkı sağlamak amacı ile 2020-2021-2022 sezonunda bünyesinde dart branşı bulunduran spor kulüplerimiz ile şartlar ve iletişimler ölçüsünde işbirliği ve destek protokolleri yapmaktayız. Süreçler tamamlandıkça anlaştığımız kulüplerimizin ve kurumların isimleri bu sayfada yayınlanacaktır. 
  


 Denizli Dart20 Spor Kulüpleri PlatformuDenizli Doğan SporAnkara Çelebi Tekvando Spor Kulübü Dart Branşı Milli Sporcuları 
      SPORDA İŞBİRLİĞİ ve DESTEK PROGRAMI HK.
        İşletmemiz ile ürün tedariki üzerine çalışan ve ticari çalışma planı sunan muhattaplarımız ile her iki tarafın memnun kalacağı farklı ölçekli destek ve işbirliği protokolleri yapıyoruz. 
   Değerli spor malzemeleri tedarikçilerimiz, spor kulübü yöneticilerimiz, antrenörlerimiz ve sporcu dostlarımız; işletmemiz ile destek ve işbirliği protokolleri yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
HATIRLATMA;   
  Önümüzdeki zaman dilimlerinde, yeni sezonlarda destek ve sponsorluk anlaşmalarını yenilemek veya yeni anlaşmalar yapmak için;

1- Her yıl için belirli sayıda okul kulübü, spor kulübü ve sporcu desteği sınırımız vardır. 


2- İlgili kurumların, kulüplerin, antrenörlerin veya sporcuların işletmemiz ile ilgili iletişimleri de önemlidir.

3- Önceden anlaşmalar yapmış olan muhattaplarımızın tanıtım, görünürlük, önerme ve yönlendirme duyarlılıkları değerlendirilerek anlaşmanın yenilenmesine karar verilir.

4- Dartsan Global Ticaret, ülkemizde dart sporu camiasında destek-dayanışma yada sponsorluk adıyla katkı sunan ilk işletmedir. İleriki dönemlerde de bu işbirlikleri sürmeye devam edecektir. 

4- Gelecek dönemlerde sporda öne çıkan köy okullarımıza da kısmi destek   önceliklerimiz olacaktır.

5- Bizimle iletişim kurarak spor ve sanatta işbirliği konusunda detayları öğrenebilirsiniz.

                                                                          Saygılarımızla... / Dartsan Global Ticaret