BİLGİ
ADRESİMİZDEN YAPACAĞINIZ TÜM ALIŞVERİŞLER: 
 
KDV DAHİL 
ve 
KARGO DAHİLDİR.

- Son Ürünümüz
- İnovasyon Ürünümüz

TRİPOD AYAKLI
DART ARKALIK
RAF DÜZENEKLİ

ÜRÜNLERİMİZ 
TOPTAN ve PERAKENDE
Haftanın Sanatsal Ürünü

Kaideli Sütun
Dekoratif Sanatsal Ürünümüz

Whatsapp Destek

Dart Arkalık Modellerimiz

DART DUVAR KORUYUCU ARKALIK MODELLERİ
.
 DART TAHTASI AHŞAP YUVARLAK ARKALIK - DAYO71
  
     Dart tahtası ahşap arkalığı dart sporunun tamamlayıcı ürünüdür. Duvar koruyucu amaçlı olarak kullanılır. Bu ürünün çapı 71cm'dir. Gövdenin ahşap malzemesi endüstriyel işlenmiş ağaç kavak kontra olup, arkabölümde destekleme ve güçlendirme ekleri kullanılmıştır. İki asma aparatı montajlıdır. İkisinin arasıındaki nizami mesafenin ölçülerek ve tesisat işini bilen biri tarafından duvara sabitlenmesi önerilir.
     Resmi dart sporu kurallarına göre bir dartboard duvara asılırken, merkezdeki kırmızı noktanın (RED BULL EYE) zemin ile mesafesi 173 cm olacak şekilde düzenlenmelidir. Dolayısıyla bu modelde duvara asma aparatlarının takılacağı duvar vidalarının yerleri bu ölçüye göre yerinde hesaplanmalıdır. (Her üründe değişebilmekle birlikte ortalama 205 +/-2 cm civarındadır. ) Bu konu ile ilgili görselimizi inceleyebilirsiniz
    Dart arkalığının ortasındaki noktaya birlikte gönderilmiş olan asma aparatı takılır. Profesyonel dartboardın arkasındaki orta noktaya tutturulmuş olan kalın vida bu aparata geçirilir. Profesyonel dartboardların arkasında ahşap yuvarlak düzenek mevcuttur.

     Bir kısım darboardlarda asma düzeneği olarak üstte üçgen tel  aparat mevcuttur. Bunların asılması için ise  dart arkalığının üst tarafında bir vida noktası yeri işaretlidir.


 TÜRKİYEDE İLK
RAFLI YUVARLAK MODELİMİZ


               

DART TAHTASI AHŞAP ARKALIK - DARO74

     Dart tahtası ahşap arkalığı dart sporunun tamamlayıcı ürünüdür. Duvar koruyucu amaçlı olarak kullanılır. Ürüne aynı zamanda raf düzeneği eklenmiştir. 74x74cm gövde ölçüleridir. Gövdenin ahşap malzemesi işlenmişendüstriyel ağaç kavak kontra ve rafın malzemesi de kavak kontradır. Bu modelde raf gövdeye iki metal aparat ile vidalarla sabitlenmiştir. Duvara asma aparatları iki adettir. İkisinin arasıındaki nizami mesafenin ölçülerek ve tesisat işini bilen biri tarafından duvara sabitlenmesi önerilir.

     Resmi dart sporu kurallarına göre bir dartboard duvara asılırken, merkezdeki kırmızı noktanın (RED BULL EYE) zemin ile mesafesi 173cm olacak şekilde düzenlenmelidir. Dolayısıyla bu modelde duvara asma aparatlarının zeminden yüksekliği ortalama 210cm olmalıdır.

    Dart arkalığının ortasındaki noktaya birlikte gönderilmiş olan asma aparatı takılır. Profesyonel dartboardın arkasındaki orta noktaya tutturulmuş olan kalın vida bu aparata geçirilir. Profesyonel dartboardların arkasında ahşap yuvarlak düzenek mevcuttur.

   Bir kısım darboardlarda asma düzeneği olarak üstte üçgen tel  aparat mevcuttur. Bunların asılması için ise  dart arkalık modelimizin ön üst tarafında bir vida noktası yeri işaretlenmiştir.
DAMK75R
METAL KENARLI - RAF DÜZENEKLİ

Dartsan Dart duvar koruyucu arkalık. Ürün L metal kenarlıdır ve tüm köşeler üçgen plastik köşe aparatı montajlıdır. Raf aksesuarı ilave edilmiştir. Arkalık toplam 75x75cm boyutlardadır. Raf ölçüleri ise 18x75cm boyutlarındadır. Kavak kontra ahşap malzeme üzerine keçe uygulaması yapılmıştır. Üzerinde takılı duvar asma aparatı mevcuttur. Arkalık ve raf demonte olarak gönderilecek olup, birleştirme aparatları, vidalar ve dart asma aparatı ürünün yanında gönderilir.

TEKNİK BİLGİ / DART TAHTASI AHŞAP ARKALIK - DARO74

   Aşağıda verilen bilgiler dart sporuna yeni başlayanlar ve bu ürünü kullanmak isteyenler için teknik bilgidir.  

Kural: Bir dartboard (dart hedeftahtası) asılırken, dartboardın ortasındaki merkez kırmızı nokta (BullsEye) ile zemin arasındaki yükseklik mesafesi 173 cm olmalıdır. Bu rakam WDFve TBBDF resmi standardıdır. Bu mesafe rakamına göre dart koruyucu arkalığının duvara asma mesafesi hesaplanır. Ürünün ülçüleri dikkate alındığında, duvara asma yüksekliği 210 - 211cm bir mesafeye karşılık gelir. Görsellerde bu teknik konularla ilgili bilgiler görülmektedir.

     Dart tahtası arkalığı dart sporunun tamamlayıcı ürünüdür. Duvar koruyucu amaçlı olarak kullanılır. Ürüne aynı zamanda raf düzeneği eklenmiştir. 75x75 cm gövde ölçüleridir. Bu üründe gövdenin ve rafın ahşap malzemesi kavak kontradır. Ürünün kenarları L metal kenarlık olup dayanıklılığı yüksektir. Bu modelde raf, iki metal aparat ile gövdeye vidalarla sabitlenir. Duvara asma aparatları iki adettir. İkisinin arasıındaki nizami mesafenin ölçülerek ve tesisat işini bilen biri tarafından duvara sabitlenmesi önerilir.